strona główna sklep kontakt

Jak często i jak długo należy ćwiczyć z Epi·no Libra?

Ćwiczenia powinny trwać maksymalnie 20 minut dziennie i można je podzielić na dwie sesje po 10 minut lub jedną 20- minutową. Dokładne informacje co do formy ćwiczeń znajdą Panie w instrukcji obsługi.

Czy mogę stosować Epi·no Libra jeśli wystąpił uraz krocza?

Najlepiej skonsultować się z ginekologiem. Generalnie nie ma przeciwwskazań, jeśli chodzi o trening przy wyleczonych urazach w obrębie genitaliów, wręcz jest on bardzo wskazany, gdyż wzmaga ukrwienie, co powoduje szybszy powrót do sprawności. Trzeba jednak mieć pewność że rana całkiem się zagoiła.

Co i w jaki sposób trenuje Epi·no Libra?

Epi·no Libra optymalnie wspiera trening mięśni dna miednicy. 15 minut dziennie powinno w zupełności wystarczyć, by mięśnie stały się napięte. Wskaźnik na manometrze pokazuje napięcie mięśni, co ułatwia kontrolę treningu. Fachowo proces ten określa się jako Biofeedback. Pełny program ćwiczeń znajduje się na naszej stronie oraz w instrukcji obsługi.

Czy istnieje ryzyko infekcji?

Zostały przeprowadzone badania pod kątem możliwej infekcji, które wykazały że przy odpowiednim stosowaniu Epi·no Libra ryzyko infekcji jest bardzo niskie.

Jak głęboko powinien być wprowadzany balonik do pochwy?

Prawidłowo balonik powinno się wprowadzać do połowy jego objętości. Często jednak zdarza się, że balonik podczas ćwiczeń przesuwa się do wewnątrz lub na zewnątrz, by temu zapobiec wystarczy lekko przytrzymywać go podczas treningu u nasady wężyka. Proszę postarać się rozluźnić, a doświadczenia pokazują, że po kilku razach ćwiczenia staną się naturalne.

Jakie są przeciwwskazania?

Wszystkie przeciwwskazania dokładnie opisane zostały w instrukcji obsługi, dostępnej na naszej stronie jako plik PDF. Jeśli będzie miała Pani dalsze wątpliwości, proszę je skonsultować ze swoim ginekologiem.

Gdzie mogę kupić Epi·no Libra?

Najlepiej zamówić je bezpośrednio u nas na stronie korzystając z zakładki „SKLEP”. Jest ono także dostępne u naszych przedstawicieli handlowych i w gabinetach fizjoterapii (informacja szczegółowa na stronie głównej).

Czy produkty Epi·no są także dostępne w innych krajach?

Produkty Tecsany takie jak Epi·no Delphine i Libra są dostępne w wielu krajach, a główni partnerzy są wyszczególnieni na stronie www.Epi·no.com.

Mam jeszcze więcej pytań, do kogo mogę się zwrócić?

W razie dalszych niejasności prosimy o kierowanie zapytań do nas na adres podany w zakładce kontakt w formie email lub telefonicznie pod podanym na stronie numerem.

Cieszymy się na rozmowę z Państwem. Dziękujemy.

zamów epi-no delphine

Logotypy.com - projektowanie logo, identyfikacja wizualna